معرفی شرکت

معادن گچ شهرستان سمنان از گذشته جزء غنی ترین و خالص ترین معادن گچ کشور می باشند. به همین جهت تقاضا برای تولید گچ مرغوب همیشه در حال افزایش بوده است و کوره های دستی و سنتی در آن زمان احداث و به تولید گچ ساختمانی و صنعتی می پرداختند . گچ مومن آباد سمنان نیز در ابتدا به این نحو مشغول به تولید بوده که در سال 1364 به همت حاج رضا دامغانیان و مرحوم حاج حسن رهبر و دیگر شرکاء شرکت گچ مومن آباد سمنان را احداث و به بهره برداری رساندند .

این شرکت توانسته با استفاده از سنگ معدن با خلوص بالا و با استفاده از دانش فنی و آزمایشگاه های مجهز محصولی مرغوب و با کیفیت بالا را به تولید برساند. قابل ذکر است در طول تلاش های شرکت برای بالا بردن کیفیت و استاندارد بودن گچ تولیدی توانسته است در سال 1386 مجوز ISO 9001 ,2000 را از کشور انگلستان در زمینه مدیریت کیفیت کسب نماید.

هم اکنون شرکت به تولید گچ سفید کاری ،صنعتی و میکرو نیزه مشغول به فعالیت می باشد و گچ تولیدی برای مصارف داخلی و صادرات به کشورهای منطقه و اروپایی را در دستور کار خود قرار داده است

افتخارات شرکت:

  • واحد نمونه سال در اجرای طرح مدیریت و بهینه سازی مصرف انرژی از سمت شرکت توزیع برق استان در سال 1394

شرکت گچ مومن آباد سمنان از شرکتهای پيشرو در زمينه توليد گچ در استان سمنان بوده که ضمن توجه به توسعه کمی و کیفی محصولات، نسبت به حفظ محیط زیست و پيشگيري از آلودگي، رعایت بهداشت حرفه ای و جلوگيري از جراحت و بيماري، بهینه سازی مصرف انرژي و بهبود مداوم عملکرد اين اصول متعهد بوده و از هيچ تلاشي فروگذار نمي باشد. لذا به یاری خداوند و تکیه بر تلاش و همت کارکنان به منظور دستیابی به بالاترين رضايتمندي مشتريان و برآورده ساختن انتظارات و نيازهاي سهام داران، کارکنان، پيمانکاران و ساير طرف هاي ذينفع با پياده سازي نظام های مدیریتی بر اساس استانداردهای :

ISO 9001:2008 , ISO 14001:2004 , OHSAS 18001:2007 , ISO 50001:2011

خط مشی:

  • ارتقاء کیفیت محصولات منطبق با استانداردهای بین المللی
  • توسعه شرکت وارائه محصولات نوین همگام با تولیدات جهانی
  • افزایش صادرات و معرفی محصولات به بازارهای خارجی
  • افزايش کارايي منابع موجود و کاهش هزینه ها در جهت کنترل قیمت نهایی محصولات
  • پيش بيني نيازهاي آتي به منابع و فناوري و آماده سازي زيرساخت هاي لازم
  • شناسايي، ارزيابي و بهبود مستمر جنبه هاي زيست محيطي، خطرات و ريسک هاي کاري
  • شناسايي جنبه هاي بارز انرژي و پشتيباني از اجراي طرح هاي کارا، خريد محصولات و خدمات موثردر جهت بهبود عملکرد مصرف انرژي
  • ارزش نهادن به نيروي انساني و اعتقاد به مشارکت پرسنل در امور در جهت تحقق اهداف
  • تبعیت از تمامی مقررات و الزامات قانونی و پیاده سازی آیین نامه های مربوطه

اطلاعات تماس

شرکت گچ مومن آباد سمنان با در اختيار داشتن یکی از خالص ترين معادن گچ استان سمنان و هدف تولید گچ ساختمانی وصنعتی مرغوب از سال 1368 آغاز به کار نموده است

تلفن واحد فروش: 33603446- 023
ایمیل: info@gypsumsemnan-m.com

آخرین نوشته ها